PÄÄSTKE POISID!

Raamat Päästke poisid! Raisa Cacciatore, Samuli Koiso-Kanttila

Poisid on tihti mässumeelsed, katsetades piire ja väljakutseid ümbritseva maailmaga. Meeste sirgumise teekond on täis mitmekesiseid nõudmisi: vajatakse teadmisi, oskusi, julgust, vastupidavust pettumustele, valmisolekut riskideks ning edu saavutamiseks. Kuid kõige olulisem on, et poiss vajab enda kõrvale juhendajat, kes õpetaks talle mitte ainult enesekindlust, vaid ka enesekontrolli.

Meie ülesandeks on varustada poisid vajalike vahenditega, et nad saaksid sirguda vastutustundlikeks ja enesekindlateks meesteks. Raamat puudutab olulisi teemasid, nagu emotsionaalne intelligentsus, suhtlemisoskus, vastutuse võtmine ja enesejuhtimine. Lisaks pakub see praktilisi näpunäiteid selle kohta, kuidas luua poistele toetav keskkond, kus austatakse nende ainulaadsust.

See raamat pole mõeldud ainult vanematele, vaid peaks kuuluma kohustusliku kirjanduse hulka kõigile, kes on seotud poiste kasvatamise ja õpetamisega. Läbi mõistmise ja teadmiste jagamise saame anda poistele kindluse ja julguse, et nad suudaksid edukalt navigeerida elu väljakutsetes ning kasvada tugevateks ja tasakaalukateks meesteks.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga